13. 05. 2019

Early bird

Early bird tickets on Goout.cz!

18. 03. 2019

We are preparing 2019 edition

More info coming soon...

06. 11. 2018

Thank you!

24. 10. 2018

Upcycling is not going up the hill on a bike

 Every year, we give a festival T-shirt to every artist performing at the festival. This year, we have made an upcycling upgrade - all the T-shirts are second hand. We are really happy not to have wasted packaging material or gave rise to production of new T-shirts.

The upcycling project was made possible also thanks to Praha Thrift Store, Prestupni stanice charity shop and Moment Charity shop.

23. 10. 2018

Soundfield

Součástí programu v MeetFactory bude i lokálně specifická zvuková instalace která se zaměřuje na proměňující se situaci smíchovského brownfieldu a kterou připravili Vendula Guhová a Michal Kindernay. Doposud dřímající zóny kolem Smíchovského nádraží čeká demolice a brzy se promění v rušné staveniště.

Rozezníváme železniční trolejové dráty, odposloucháváme propletené sítě vlakových cest a věšíme zvukové girlandy. Prozkoumáváme zanedbaná zvuková zákoutí, která se brzy promění v unifikovaná ne-místa. Hledáme nástroje ke hraní v městské krajině, posloucháme hlasy posledních obyvatel, lovíme zvuky ohrožených. Vytváříme ódu na proluky, hnědé i zelené pole, které v sobě nesou tu autenticitu, která z veřejného prostoru pomaličku, ale důsledně mizí. Píšeme komentář k tomu, jak developerské projekty proměňují zvukovou krajinu, v budoucnu podobně i pražských nádražních lokalit na Žižkově a v Bubnech.