13. 11. 2016

24. ročník festivalu Alternativa završilo vystoupení Hana Benninka

Alternativa 2016 se rozprostřela přes pět večerů, které naplnila hutnou hudbou z rukou těch nejpovolanějších. Děkujeme všem návštěvníkům za neopakovatelnou atmosféru! Fotky ze všech koncertů najdete již brzy v sekci Fotogalerie a na Facebookové stránce festivalu.

http://alternativa-festival.cz/fotogalerie
08. 11. 2016

GNOD v rozhovoru na Radiu Wave

V úterý 8. listopadu ve 14.00 hodin si pusťte Radio Wave, kde budou hostem britští GNOD. Dorazili do Prahy už včera, aby se naladili na svůj středeční koncert v Klubu FAMU. 

06. 11. 2016

Malou Alternativu 2016 ovládla kapela Lusk

Mladičká skupina Lusk nadchla porotu – Luboš Jeřábek (SAI), Aleš Opekar (Popmuseum, ČRo Vltava), Lucie Páchová (zpěvačka a skladatelka), Luděk Majer (hudebník) a Jan Kebrdle (Unijazz) – i diváky. A stejně jako v minulém roce její předchůdce Pavel Drábek (projekt Sestra) i Lusk rozdělil cenu SAI rovným dílem mezi všechny zúčastněné skupiny.

02. 11. 2016

Poslední soutěž o vstupy na závěrečný koncert: sobota v Klubu FAMU

Ode dneška do středy 9. listopadu jsou ve hře 2 lístky na závěrečný koncert letošní Alternativy. V Klubu FAMU vystoupí legendární Han Bennink, freejazzové trio brilantních hudebníků Kaufmann/Gratkowski/de Joode a elektroakustičtí matadoři z Vídně Radian.