10. 05. 2017

Vrstvy Alternativy w/ WIDT

Koncertní série Vrstvy Alternativy bude 25.5. pokračovat svým třetím dílem.

Do žižkovského Puncta tentokrát zavítá polské sesterské duo WIDT.

"Audiovizuální sesterská kolaborace. Oinerické vize vedené abstraktními, operními vokály plynou džunglí psychadelických vizuálů, které vznikají na místě v reálném čase. Jedinečný trip do země zapomnění, vyhýbané a nepoznané."

Doprovodí je Escher Fucker - audiovizuální skupina fascinována analogovým video signálem a jeho střetem s digitálním prostorem. Spolu s Dead Pigeon Dub představí svojí “expanded video” performance TLTP/TLTR.

FB Event: Vrstvy Alternativy // WIDT & Dead Pigeon Dub + Escher Fucker

12. 01. 2017

Vrstvy Alternativy

2017 bude pro Alternativu jubilejním rokem. Zveme vás na minisérii koncertů ku příležitosti letošního 25. ročníku. 
První proběhne ve čtvrtek 2. února 2017 v klubu Punctum (Krásova 27, Praha 3): představí se norské akustické duo Pip a pražské uskupení Krekso (Vojtěch Procházka, Tomáš Procházka, Petr Vrba) spolu s rakouskou vokalistkou Agnes Hvizdalek, kteří v rámci večera pokřtí novou kazetu s názvem Strictly Akustik.

Událost najdete na Facebooku.

19. 11. 2016

Arve Henriksen v Mozaice na Vltavě

Poslechněte si rozhovor s Arvem Henriksenem po strhujícím pražském koncertě Supersilent.

13. 11. 2016

24. ročník festivalu Alternativa završilo vystoupení Hana Benninka

Alternativa 2016 se rozprostřela přes pět večerů, které naplnila hutnou hudbou z rukou těch nejpovolanějších. Děkujeme všem návštěvníkům za neopakovatelnou atmosféru! Fotky ze všech koncertů najdete již brzy v sekci Fotogalerie a na Facebookové stránce festivalu.

http://alternativa-festival.cz/fotogalerie
08. 11. 2016

GNOD v rozhovoru na Radiu Wave

V úterý 8. listopadu ve 14.00 hodin si pusťte Radio Wave, kde budou hostem britští GNOD. Dorazili do Prahy už včera, aby se naladili na svůj středeční koncert v Klubu FAMU.