04. 11. 2017

Právě teď vysíláme online!

Přímý přenos z Fatal Music Clubu vysíláme právě teď!
Sledujte zde.

Druhá část vysílání zde.

A poslední kapela v line-upu Zabelov Group zde online.


Malá Alternativa 2017
Line-up:
ConTriology
Baro Chandel
Jan Lörincz
Ondrej Zajac
Zabelov Group

03. 11. 2017

Malá Alternativa 2017

Nejzajímavější projekt přehlídky Malá Alternativa 2017 vybere v sobotu 4. 11. v klubu Fatal na Žižkově porota ve složení:

Hana Lundiaková (Stinka), Milan Jakeš (Talaqpo, Free Balkan Quintet), Judita Císařová (Radio Wave), Antonín Kocábek (Unijazz, R1), Luboš Jeřábek (SAI)

26. 10. 2017

Amenra vydala nové album Mass VI

Hvězda letošního festivalu Alternativa, post-sludgeová Amenra, vydala před pár dny novou desku. Pod názvem Mass VI vyšla pod křídly Neurot Recordings. 
Album produkoval legendární americký producent Billy Anderson. Dílo doprovází fotografie vytvořené Stephanem Vanfleterenem, který je několikanásobným držitelem ocenění World Press photo.
Vystoupení v rámci festivalu Alternativa 9. 11. 2017 v pražské La Fabrice bude jedno z prvních v rámci turné kapely Amenra po vydání desky.


13. 10. 2017

25 let Alternativy

Pětadvacet let festivalu to je nespočet kapel a pražských klubů od Delty přes Archu po Libeňskou synagogu, spousta vzpomínek, setkání, historek, fotografií...
A vy – vaše fotky – vaše zážitky – vaše historky – možná i videa?
Budeme opravud rádi, když se s námi o ně podělíte.
Jak?
Emailem na unijazz@unijazz.cz, přes úschovnu, sdílením na zdi Alternativa festival, do messengeru, jak vám to vyhovuje. Fotky uveřejníme v albu na facebooku s uvedením autora a popisku/vzpomínky od vás.
Díky, Unijazz.

E, Delta, Alternativa festival 1993. Foto: Ivan Bárta
E, Delta, Alternativa festival 1993. Foto: Ivan Bárta 

10. 10. 2017

Malá Alternativa 2017

Už známe pátého účastníka koncertu Malé Alternativy v klubu Fatal. Ze 31 přihlášených projektů jsme vybrali Ondreje Zajace.

Ondrejovi gratulujeme a všem ostatním přihlášeným děkujeme a přejeme, ať se jim umělecky daří!